Don't Miss the Spectacular Holiday Light Show. Click here for more info!

Collection: Fruit

32 products
  • 1/2 pt Raspberries
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Crisp Mix
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple, Fuji
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple, Gala
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple, Golden Delicious
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple, Granny Smith
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple, Honey Crisp
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple, Kiku
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple, Red Delicious
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bananas - Bunch
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries 1 pint
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cranberries
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapefruit
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes, Green 2 lb bag
    Regular price
    $6.98
    Sale price
    $6.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes, Red 2 lb bag
    Regular price
    $5.98
    Sale price
    $5.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwi
    Regular price
    $0.79
    Sale price
    $0.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lime
    Regular price
    $0.59
    Sale price
    $0.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Melon, Cantaloupe homegrown
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Melon, Honeydew
    Regular price
    $5.49
    Sale price
    $5.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Melon, Watermelon 1/4
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nectarines jersey
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange, Cara Cara
    Regular price
    $1.29
    Sale price
    $1.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange, Clementine Bag
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange, Mandarin
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange, Navel
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange, Tangelo
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peaches white jersey
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberries
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Watermelon, seedless
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out