Don't Miss the Spectacular Holiday Light Show. Click here for more info!

Collection: Milk / Butter / Eggs

35 products
  • Almond Milk 32 oz
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almond Milk Original 1 qt
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almond Milk Vanilla 1 qt
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter, 1 lb Salted Quarters
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter, 1 lb Unsalted Quarters
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Buttermilk, whole milk 1/2 gal
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Milk 1/2 gallon
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggs, 1 doz Organic Large
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggs, 1 doz White Large
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Half & Half
    Regular price
    $2.29
    Sale price
    $2.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Heavy Cream qt
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honey Butter 8 oz
    Regular price
    $10.99
    Sale price
    $10.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, 1 gal 1%
    Regular price
    $4.89
    Sale price
    $4.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, 1 gal 2%
    Regular price
    $5.09
    Sale price
    $5.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, 1 gal Skim
    Regular price
    $4.69
    Sale price
    $4.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, 1 gal Whole
    Regular price
    $5.29
    Sale price
    $5.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, 1 qt 2%
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, 1 qt Chocolate
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, 1 qt Lactaid
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, 1 qt Whole
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, 1/2 gal 1%
    Regular price
    $2.79
    Sale price
    $2.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, 1/2 gal 2%
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, 1/2 gal Glass 2% w/ Bottle Deposit
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, 1/2 gal Glass Chocolate w/ Bottle Deposit
    Regular price
    $7.24
    Sale price
    $7.24
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, 1/2 gal Glass Skim w/ Bottle Deposit
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, 1/2 gal Glass Whole w/ Bottle Deposit
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk, 1/2 gal Whole
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sour Cream 16 oz
    Regular price
    $3.29
    Sale price
    $3.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt, Blueberry 32 oz September Farm
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt, peach 32 oz September Farm
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt, Plain 32 oz September Farm
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt, Plain Organic 32 oz
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt, Strawberry 32 oz September Farm
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt, Vanilla 32 oz September Farm
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt, Vanilla Organic 32 oz
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out