Homegrown Fruits & Veggies NOW in Season! Pick Your Own Blueberries + Flowers Available.

Collection: Pantry

Pasta, Rice, Baking Goods, Nut Butter + more!
64 products
  • 1 lb Honey Local
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 2 lb Honey Local
    Regular price
    $18.99
    Sale price
    $18.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 3 lb Bag of Flour
    Gold Medal All Purpose Flour 3 lb bag
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almond Butter 16 oz
    Regular price
    $14.99
    Sale price
    $14.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Chips
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Sauce 32 oz
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Aunt Jemima Corn Meal 5 lb
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black Beans dried
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brown Sugar Light Domino
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bucks County Magazine
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cashew Butter
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coarse Kosher Salt 48 oz
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Delverde Angel Hair Nests
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Delverde Fettucine
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Delverde Pappardelle Nests
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Delverde Penne Rigate
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Delverde Rigatoni
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Delverde Shells
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Delverde Spaghetti
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Delverde Tagliatelle Nests w/Egg
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Delverde Tagliatelle Nests w/Spinach
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Di Bruno Bros, Extra Virgin Olive Oil
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Emerick's Pure Maple Syrup 16 oz Grade A
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Emerick's Pure Maple Syrup 32 oz Grade A
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Emerick's Pure Maple Syrup 8 oz Grade A
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • French's Mustard 12 oz
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Golden jewel blend Couscous 32 oz
    Regular price
    $13.99
    Sale price
    $13.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • GOYA Black Beans 15.5 oz
    Regular price
    $1.29
    Sale price
    $1.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • GOYA Pinto Beans 15.5 oz
    Regular price
    $1.29
    Sale price
    $1.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • GOYA Red Kidney Beans 15.5 oz
    Regular price
    $1.29
    Sale price
    $1.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Granulated Sugar
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hand Sanitizer 3.8 oz
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Heinz Ketchup 14 oz
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Heinz Ketchup 20 oz
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Israeli Couscous
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lg Active Dry Yeast Packet 1 lb
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Long Grain & Wild Rice Blend 36 oz
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Natural Brown & Wild Rice Brown, SBF Label
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Natural Honey Roasted Peanut Butter 16 oz
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Natural Roasted Peanut Butter 16 oz
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out